Klimatyzacja przemysłowa w nowoczesnym wydaniu – szafy klimatyzacji precyzyjnej!

Miejsca takie jak szpitale, serwerownie, laboratoria czy porty lotnicze wymagają nieprzerwanej, niezakłóconej niczym pracy aparatury utrzymywanej w odpowiedniej temperaturze. Urządzeniem pozwalającym na dokładną kontrolę temperatury, wilgotności oraz klasy filtracji sprzętu medycznego czy innych wrażliwych urządzeń, jest oferowana przez AKSZER szafa klimatyzacji precyzyjnej.

Szafy klimatyzacji precyzyjnej wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność utrzymania określonych parametrów powietrza na względnie stałym poziomie – w serwerowniach, szpitalach, laboratoriach, portach lotniczych, obiektach militarnych lub stacjach transmisyjnych. Budowa tego rodzaju urządzeń wykorzystuje wysokiej jakości podzespoły, co zapewnia bardzo dobrą wydajność oraz sprawność pracy sprzętu. Ponadto konstrukcja i zaopatrzenie urządzenia pozwala na dostosowanie funkcji i parametrów do indywidualnych potrzeb.

szafa DXW

Szafy klimatyzacji precyzyjnej wykorzystują rozwiązania, które pracują przy ograniczonym zużyciu energii elektrycznej. Do ich wykonania producenci wykorzystali wysokiej jakości podzespoły, ale też materiały na wykonanie obudowy. Zastosowanie stali nierdzewnej powoduje, że konstrukcja odznacza się większą odpornością na czynniki zewnętrze. Ma to również znaczenie w zakresie parametrów temperatury panującej w pomieszczeniu- w zależności od modelu wartość ta może się wahać.

Asortyment AKSZER obejmuje wszystko, co potrzebne do utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu – bez względu na to, czy jest to salon w prywatnym mieszkaniu, czy serwerownia wyposażona w specjalistyczny sprzęt. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty urządzeń klimatyzacji przemysłowej!

Katalog szaf klimatyzacji precyzyjnej Hidros