Wydajne chłodzenie na skalę przemysłową – skraplacze w ofercie AKSZER!

Odpowiedni dobór oraz montaż skraplacza (kondensatora) jest podstawą sprawnie oraz wydajnie działającej instalacji klimatyzacyjnej. Posiada on duży wpływ na wydajność i energooszczędność całego systemu. Głównym zadaniem skraplaczy jest odprowadzenie do otoczenia ciepła skraplania, stanowiącego wynik ciepła parowania (pobranego przez chłodniczy czynnik). Urządzenia te posiadają strefę chłodzenia, gdzie przegrzany czynnik chłodzący zostaje schłodzony do temperatury skraplania. Po skropleniu czynnik chłodniczy traci ciepło, w związku z czym temperatura spada do poziomu temperatury przechłodzenia.skraplacz Sierra

W naszej ofercie znajdują się skraplacze z wentylatorami osiowymi oraz promieniowymi wyprodukowane przez uznaną markę STEFANI. Konstrukcje oferowanych przez AKSZER urządzeń posiadają bardzo trwałą i mocną obudowę, która powstała na bazie ocynkowanej blachy stalowej. Całość jest w ten sposób odpowiednio zabezpieczona przed promieniowaniem UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystane przy budowie komponenty również bazują na materiałach o szczególnej wytrzymałości. Działanie urządzenia cechuje stosunkowo niski poziom hałasu, przy zagwarantowanej bardzo wysokiej wydajności. Proponowane przez naszą firmę skraplacze zostały skonstruowane w taki sposób, aby ich obsługa była prosta i intuicyjna.

Oferta AKSZER obejmuje nowoczesne skraplacze, agregaty wody lodowej, dry-coolery i inne urządzenia niezbędne w chłodnictwie przemysłowym. Sprawdź!

Katalog skraplaczy STEFANI