Monoblokowe roof-topy i inne urządzenia – klimatyzacja przemysłowa od AKSZER!

Centrale dachowe typu roof-top to urządzenia przeznaczone do pełnej obróbki powietrza w pomieszczeniach lub konkretnych strefach budynków wysoko-kubaturowych takich jak galerie handlowe, salony samochodowe, stacje benzynowe, sale kinowe itp. Są to urządzenia z kategorii ,,wszystko w jednym’’ – zawierają wszystkie elementy potrzebne do klimatyzacji i wentylacji przestrzeni bez konieczności współpracy z agregatami chłodniczymi, kotłami grzewczymi i innymi urządzeniami zewnętrznymi, lecz mogą także współpracować z innymi systemami uzdatniania powietrza, tworząc złożone instalacje. Warunkiem zastosowania rooftopów do przygotowania powietrza w różnych strefach są ich zbliżone parametry cieplno-wilgotnościowe.
rooftop maxa

Roof-topy z reguły są instalowane na dachu, ale mogą zostać zamontowane również w innym dowolnym miejscu o odpowiednich rozmiarach oraz  z dostosowanym do wymagań technicznych sprzętem. Urządzenia wymagają podłączenia linii do zasilania elektrycznego. Istotną zaletą proponowanych rozwiązań jest mocna obudowa, która odznacza się wysoką odpornością na oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych – upalnego słońca lub deszczu.

Wśród udostępnianych przez dystrybutora AKSZER urządzeń klimatyzacji przemysłowej znajdziesz zarówno pojedyncze elementy mogące tworzyć skomplikowane systemy do wydajnej obróbki powietrza, jak i takie, gdzie wszystkie niezbędne funkcje zawierają się w jednej zwartej obudowie. Planujesz instalacje profesjonalnej klimatyzacji dla swojego przemysłu? Skontaktuj się z AKSZER!

Karta katalogowa rooftopów 60-250kW