Nowoczesne piece na pellet w asortymencie AKSZER – Wrocław

AKSZER – dystrybutor najnowszych, najwydajniejszych rozwiązań z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa przemysłowego oraz dla klientów prywatnych, ma przyjemność zaprezentowania swoim klientom nowoczesne piecyki kominkowe na pellet od producenta ARTEL. Dla potencjalnych nabywców jest to przede wszystkim oszczędność energii i ograniczenie emisji spalin – poziom odzysku ciepła może sięgnąć nawet 90%. Dodatkową zaletą oferowanych urządzeń jest stosowany surowiec opałowy. Pellet, czyli sprasowane czyste trociny w postaci granulatu, jest stuprocentowo naturalny, produkuje znikomą ilość popiołu, a ponadto jest łatwy w przechowywaniu. AkSZER dysponuje piecami nadmuchowymi o różnych mocach, wykończeniach i kolorach oraz dopasowanymi wkładami kominkowymi.

Piec na pellet jest sterowany za pomocą elektronicznego panelu, który działa w oparciu o żądana temperaturę i zapotrzebowanie mocy. Elektroniczny panel może regulować:

  • częstotliwość ładowania pelletu,
  • ilość nagrzewanego powietrza,
  • prędkość usuwania spalin przez wentylator.

W ofercie AKSZER posiada także piece na pellet z płaszczem wodnym, które są przeznaczone nie tylko dla ogrzewania powietrza, ponieważ służą także do ogrzewania wody w istniejącym systemie grzewczym oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Ponadto przy urządzeniach z płaszczem wodnym istnieje możliwość wykorzystania części energii cieplnej produkowanej przez nie do ogrzania miejsca, w którym jest zainstalowany. Obejrzyj katalog pieców z płaszczem wodnym marki ARTEL i zapoznaj się z parametrami oferowanych urządzeń.

 

Katalog pieców 2017

 

piec2

 

 

 

 

piec3