AKSZER – dystrybutor klimatyzatorów i pomp ciepła najlepszych marek

178059-lgk

Firma AKSZER Sp. z o.o. to zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji oraz wentylacji pomieszczeń, zarówno przemysłowych, jak i prywatnych. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu w województwie dolnośląskim, ponadto posiadamy swój oddział w Lublinie.

Od samego początku działalności rozwijamy się i wprowadzamy coraz to nowsze produkty – w 2007 roku jako pierwsi udostępniliśmy polskim klientom skraplacze oraz dry-coolery marki Sierra S.p.A., rok później rozpoczęliśmy współpracę z MAXA S.p.A. – producentem klimakonwektorów i klimatyzatorów, a także wprowadziliśmy do sprzedaży szafy klimatyzacji precyzyjnej. W 2012 roku AKSZER Sp. z o.o. nawiązał bezpośrednią współpracę z producentami HIDROS i BPS. Dziś możemy pochwalić się znacznie szerszym gronem producentów, których urządzenia klimatyzacyjne mamy przyjemność udostępniać naszym klientom, do którego należą takie firmy jak:

HIDROS S.p.A. – www.hidros.it – producent m.in. chillerów, osuszaczy oraz pomp ciepła,
BICOLD – www.bicold.com – firma produkująca chłodnice, chillery niskotemperaturowe, dry-coolery i skraplacze,
MAXA S.p.A. – www.maxa.it – producent klimakonwektorów i klimatyzatorów oraz chillerów,
BPS s.r.l. – www.bpstecnologie.com – dostawca aparatów grzewczo-wentylacyjnych,
AERFOR  S.R.L. – www.aerfor.com – producent centrali wentylacyjnych,
FRIMETAL – www.frimetal.es  – marka oferująca skraplacze oraz dry coolery,
MITA – www.mita-tech.it – produkująca skraplacze z adiabatycznym zraszaniem, skraplacze wyparne oraz  chłodnice natryskowe.

Dystrybutor urządzeń klimatyzacji przemysłowej we Wrocławiu – AKSZER

AKSZER Sp.z.o.o. – dystrybutor centrali wentylacyjnych, instalacji wody lodowej i wielu innych urządzeń klimatyzacyjnych zaufanych marek zaprasza do współpracy firmy z całego kraju. Zapewniamy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w branży grono naszych zadowolonych klientów w kraju i za granicą cały czas się powiększa.