Klimatyzatory – klimatyzacja dla domu i przemysłu od AKSZER

Klimatyzatory MAXA klimatyzator kristal

Klimatyzator jest rozwiązaniem nieodzownym w każdym biurowcu i innych budynkach handlowo- usługowych, a także atrakcyjną alternatywą dla wentylatora domowego w pomieszczeniach prywatnych. Zasadę jego działania można porównać do sposobu, w jaki działa lodówka – na budowę klimatyzatora składa sześć głównych elementów: parownik, skraplacz, sprężarka, zawór rozprężny oraz dwa wentylatory, których zadaniem jest wymuszanie przepływu powietrza wokół wymienników. Czynnik roboczy odbiera ciepło z pomieszczenia w parowniku i oddaje je do otoczenia w skraplaczu. Tym sposobem powietrze w pomieszczeniu jest schładzane, a odebrane ciepło zostaje usunięte poza budynek. Sprężarka oraz zawór rozprężny pozwalają na przejście czynnika roboczego w fazę gazową lub ciekłą. W celu rozpoczęcia procesu parowania, z pomieszczenia odbierane jest ciepło, a podczas procesu skraplania jest ono wydzielane na zewnątrz, czyli usuwane z budynku.

Wśród szerokiego groma oferowanych przez AKSZER urządzeń klimatyzacyjnych nie mogło zabraknąć wysokowydajnych klimatyzatorów firmy MAXA, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. W trakcie wieloletniej współpracy z MAXA dobrze poznaliśmy specyfikę ich produktów, dlatego możemy zagwarantować, że oferowane przez nas klimatyzatory kasetonowe i monoblokowe są urządzeniami niezawodnymi i sprawdzonymi.

Oferta udostępnianych przez AKSZER klimatyzatorów obejmuje m.in.:

Katalog produktów MAXA 2017
klimatyzator kasetonowy
klimatyzator przypodłogowy

 

Klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej

Firma AKSZER poleca również nowość na polskim rynku – klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej firmy AERFOR. Szeroki wybór klimatyzatorów bez jednostek zewnętrznych został stworzony na potrzeby instalacji, w których nie  można  zamontować tradycyjnych  systemów typu Split. Zaawansowana technologia oferowanych urządzeń rozwiązuje w optymalny sposób te problemy, gwarantuje łatwy montaż, intuicyjną obsługę i energooszczędność. Obejrzyj katalog i skontaktuj się z nami w celu doboru najodpowiedniejszego rozwiązania!

Broszura monobloki